Změna programu vyhrazena

23. září 2010 v 0:13 | Karoleenka |  Karoleenka
No.. Tak jsem měla hezky rozplánované období do Female Fronted..


A místo flákání se doma a domlouvání noclehu a pivovaru vyjíždím s maminkou na obchůzky, pravidelně opouštíme byt okolo deváté a vracíme se ve čtyři, když jde mamka na noční, nebo v sedm, když nejde..

Tak ještě jednou..
Čtvrtek - mamka tentokrát jede zařizovat věci rovnou z noční, čili já si můžu přispat. A FAKT už bych měla rozeslat ty maily. Začíná mi hořet za zadkem.
Pátek - musíme najít porcelán od tetičky a vyprat moje černé šaty. Bo jsem po příjezdu domů zjistila, že mi to oblečení ukrutně smrdí. Takový ten smrad ze starého domu, asi to všichni znáte. Hnus. Chci se toho zbavit co nejdřív. A zkusím hodinu salsy místo onoho 'moderního tance'.
Sobota - svatba. To bude šou. Což mi připomíná, že musím zabalit kachličku, kterou novomanželé dostanou spolu s přáníčkem.
Neděle - pokud nebudu mít zařízené organizační věci.. Tak mě nakopejte. Ale už fakt.
Pondělí - škola a pro změnu obíhačka, teď zase do Pardubic.
Úterý - (doufám, že tou dobou už budeme mít rozvrh) předpokládám, že škola.
Středa - překvapení <3
Čtvrtek - nevím.. Že by jen pomalé balení?
Pátek - vstát, sprcha, obléct, sebrat věci a o cca půl dvanácté tradá na vlak. Směr Berlin Hauptbahnhoff.

No a dál už je to jasné :) Už jen osm dní..

Dneska jsem se teda byla podívat na hodině moderního tance. Nikdo mě ovšem nevaroval, že za označením 'modern dance' se skrývá moderní balet. Ve chvíli, kdy o tom lektorka začala, jsem si uvědomila, že tady nemám co dělat, a začala uvažovat, jestli půjdu domů rovnou. Ale nakonec jsem si řekla, že tomu dám šanci, třeba mě to chytí. Ovšem nechytilo a krom toho dostala pěkně zabrat moje už tak pěkně rozlámaná kolena. Též jsem tam byla jediná, kdo moderní balet ještě nikdy nedělal. A tak se jelo podle plánu, že cvičenky už základní figury znají, takže není nutné je nějak zvlášť procvičovat. Díky. Že jsem si připadala jako dřevo, to bych přešla, to už jsem taky několikrát zažila, naposledy intenzivně na hodině taneční jógy (v tom samém studiu), jejíž lektorkou byla baletka. Ale tohle prostě není tanec pro mě, jednak na to nemám nohy (kolena mi do plié nejdou a nikdy nešla) a jednak v tom potřebuju trochu života. Orientální či latinskoamerické tance mi sednou víc.

Rapture of the lust
Ruins of my trust
I will take your heart 'cause you took mine

Tenhle text se mi hrozně líbí a už jsem měla několikrát nutkání ho vyhodit na Fejsbuk, ale vždycky mě zadrželo to, že by si to jistý člověk mohl vyložit osobně. Ano, je to chlap a jakožto takový narážky zásadně nechápe, ale náhoda je blbec, že.. 

Nějak mně to připomnělo geniální myšlenku, kterou jsem vyčetla u Enki na Fejsbuku:

If there's anything around here more important than my ego, I want it caught and shot now!

No nic, já půjdu dokoukat Třináct duchů, co tu mám načaté. Že já si furt pouštím takovéhle věci na noc, když jsem tu sama..

Tak dobrou noc.

XXX
Karoleenka
 


Komentáře

1 Loko♥(Katy)♥ | Web | 23. září 2010 v 0:24 | Reagovat

Jakto že ponocuješ ? :)
:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama