Leden 2008

NESPAMUJTE MI TADY, HOVADA!!

24. ledna 2008 v 19:54 | Karoleenka |  Novinky
Tohle je pro všechny, co na náhodných blozích nechávají a) blitky typu "Máš hezkej blogísek, podívej se na můj a plsky nech komentík" (to si vážně myslíte, že vám to někdo věří? A za ten jazyk bych vás zabila), b) řetězovky "Jmenuji se Lucy, jsem mrtvá -blablabla- a pokud to nepošleš dvaceti lidem, dneska v noci tě zabiju" a podobné (na to vám taky nikdo neskočí), c) spam typu "Hlásni pro mě v soutěži o nejlepší blog na www...", eventuelně "Přihlas se u mě do soutěže o nejhezčí blog", či "U mě na blogu je bleskovka"..
Tedy pro vás: Neposílejte mi sem tyhle blitky, protože vám na vašs blogy NEBUDU chodit a už vůbec ne nechávat komentáře, NEBUDU tyhle řetězovky rozesílat, NEBUDU pro vás hlasovat v debilních soutěžích o nejhezčí blogísek, a už vůbec se NEBUDU těchhle hovadin účastnit a stejně tak vám NEBUDU odpovídat na bleskovky!!
Takže pro pořádek: Pokud tady na blogu někdo nechá JAKOUKOLIV reklamu na svůj blog, upozornění, že tam má soutěž, a podobně, komentář bude okamžitě smazán, nahlášen jako spam a autorovi zablokuju IP. Doufám, že je to dost jasné.
Karoleenka

Dotazník

11. ledna 2008 v 13:25 | Karoleenka |  Dotazníky
U Liari jsem narazila na dotazník a protože jsem neměla co dělat, udělala jsem si ho taky..

Jak být správným metalistou

3. ledna 2008 v 0:48 | Karoleenka |  Brutálníček
Woohoo, konečně se mi podařilo přesvědčit Blog.cz, že vkládání článků skutečně není zbytečnost, tak toho musím využít..